Автомобільний рукомийник

Автомобільний рукомийник

Автомобільний рукомийник – виріб, що підвищує зручність та ефективність використання вантажного автомобіля. Поряд з таким аксесуаром як інструментальний ящик, бак для води призначений створювати певні зручності під час тривалих рейсів.

Для виготовлення ємностей використовується міцний, еластичний пластик. Його властивості наділяють рукомийник гарною витримкою до вібраційного процесу. При перегонах доводиться стикатися з уда-рними навантаженнями на аксесуари та фурнітуру. Баки залишаються при цьому не пошкодженими. Стійкі вироби і до впливу ультрафіолетового випромінювання.

Різка зміна температурного режиму відноситься до негативних факторів, але не для рукомийника. Свої функціональні можливості ємності зберігають. Варто зазначити, що матеріал та хімічні миючі засоби не мають між собою взаємодії. Отже, проводити дезінфекцію бака можна безбоязно. 

Баки для води (рукомийники) на вантажні автомобілі | Комтранс Україна добре сконструйований. Зразки переважно паралелепіпедної форми. Кути і ребра мають суттєве закруглення. Завдяки їм вироби набувають додаткової міцності. Цей показник поси-люють і ребра твердості.

Наявні на баку крани добре справляються зі своїми функціями. Цикли відкривання/закривання – численні. При цьому поломок і підтікань не відбувається. Зовнішній вигляд аксесуара привабливий. А це ще одна складова гарного настрою водія в дорозі.