Зробити лазерну епіляцію

Зробити лазерну епіляцію

Сьогодні багато жінок та чоловіків прагнуть зробити лазерну епіляцію на різних ділянках свого тіла. Це не дивно. Адже вказана процедура є одним з інноваційних методів боротьби з набридливою рослинністю на тілі. Переваги такої процедури та її особливості розглянемо далі. 

Які особливості епіляції лазером 

Вона полягає у поглинанні світлом лазера темних пігментів (меланіну) волосяних фолікулів. Після чого вони нагріваються та знищуються, перешкоджаючи подальшому росту волосся. 

Для досягнення ефективного результату зазвичай потрібно провести 6-10 процедур епіляції, це є повним курсом. Це пов’язано з тим, що фолікули росту волосся перебувають у різних стадії зростання. Лазерний вплив на фолікули максимальний, коли вони знаходяться у стадії активного росту. 

Для видалення волосся на різних ділянках тіла можуть використовуватися різні типи лазерів. Серед таких виділяють наступні:

  • неодимові;
  • александритові;
  • діодні.

Вибір конкретного апарату залежить від типу шкіри й волосся, а також від індивідуальних потреб та особливостей організму клієнта. 

Перед процедурою рекомендовано уникати променів сонця та використання кремів для само засмаги. Оскільки це може спровокувати подразнення шкіри після проведення лазерної епіляції. Також уникати потрапляння на оброблену ділянку тіла прямого сонячного випромінювання рекомендується й після процедури. 

Переваги епіляції лазером 

Швидкість виконання 

Курс проводить я протягом декількох тижнів. Одна процедура виконується  протягом 20-50 хвилин. 

Довготривалість ефекту

Як правило, після проходження повного курсу лазерної епіляції шкіра може залишатися гладкою та чистою протягом декількох тижнів, чи навіть кількох місяців. У деяких випадках, волосся взагалі перестав рости, даючи можливість насолоджуватися чистою шкірою безтерміново.

Відсутність врослого волосся та подразнень на шкірі

Після видалення волосків на певній ділянці тіла за допомогою лазера, вросле волосся буде відсутнє! Це суттєва перевага такого методу депіляції, на відміну від використання воскової пасти чи класичної бритви для гоління. 

Крім цього, лазерна епіляція позбавляє від проблем подразнення шкіри, у тому числі від появи:

  • червоних плям;
  • порізів;
  • запалених волосяних цибулин.

Безпека та безболісність 

Цей метод епіляції тіла є одним з найбезпечніших на сьогодні. Адже проміння лазера діє лише на барвники, що містяться у структурі волосся. Воно ніяк не впливає на шкіру.


Під час виконання процедури клієнт не відчуває болі, лише мінімальний дискомфорт та тепло на оброблюваній ділянці тіла.  

Універсальність 

Вказаний метод видалення волосся може бути застосований для досягнення гладкої шкіри на: животі, руках, ногах, обличчі, на зоні бікіні та інших ділянках тіла. Процедура підходить для багатьох людей, з різним кольором волосся та типом шкіри.