Site icon 1991 — Новости Украины

Які міжкімнатні двері вибрати: що потрібно знати перед купівлею

Які міжкімнатні двері вибрати: що потрібно знати перед купівлею

Сьогодні існує великий вибір дверей. Якщо зайти до меблевого магазину, очі починають розбігатися. Різні ціни, зовнішній вигляд, матеріали та способи монтажу. Виникає слушне питання: як зробити вибір, аби не помилитися? Сподіваємося, що розібратися в тому, як правильно вибрати двері, допоможе ця стаття.

На що в першу чергу звертати увагу перед тим, як купити міжкімнатні двері

«Дім — це місце, куди приходиш тоді, коли немає більше куди піти» – говорила колись Маргарет Тетчер.

Вибираючи двері потрібно звертати увагу на такі моменти:

  1. Розмір дверей. Роблячи заміри, не забувайте про дверну коробку і торець. Двері варто брати на 6-7 см меншими за дверний отвір.
  2. Матеріал дверей. Вибір є найрізноманітнішим: скло, МДФ, масив деревини, ЛДСП, метал та інші. 
  3. Фурнітура. Тут варто звертати особливу увагу на петлі, які змогли б витримати вагу дверей. Не забувайте про якість та вид замків, дверних ручок.

Вибір матеріалу дверей залежить від їх призначення. Купуючи двері до кабінету або у спальню, де цінується тиша, не варто брати скляні або з матеріалу, який пропускає шум. Для ванни не підійдуть двері зі штучним покриттям, бо від вологи плівка почне відходити.

На якому етапі слід вибирати двері міжкімнатні

Не варто робити помилку, купуючи двері на пізніх етапах ремонту. Це може потягнути за собою цілу низку незручностей. Деякі види дверей майже неможливо встановити після того, як вже значна частина ремонту зроблена. 

Порядок встановлення дверей при ремонті залежить і від розрахунків. Наприклад, якщо ви не можете точно вирахувати, на скільки підніметься підлога після укладання покриття, то буде поганим рішенням спершу ставити двері.

Якщо говорити про двері прихованого монтажу, то їх взагалі потрібно купувати ще на початку ремонту. Пов’язано це зі складним процесом встановлення дверей. Крім цього, ще слід подбати про те, щоб стіна і двері були на одному рівні. Саме тому придбати їх на середині або в кінці процесу ремонту не матиме сенсу.

Подбайте також, щоб двері, особливо прихованого монтажу, встановлювали професіонали. 

Як знизити шум у квартирі за допомогою міжкімнатних дверей

Шум у квартирі може відволікати від важливих справ і заважати повноцінному відпочинку. В тому, щоб зробити оселю тихішою, допоможе фурнітура і встановлення дверей з четвертю. Купуючи двері в магазині, придбайте разом з ними безшумні засувки, і не забувайте про відбійники. 

Крім цього, ви можете вибрати та купити міжкімнатні двері зі звукоізоляцією.

Exit mobile version