Як доглядати за тонким, ослабленим волоссям?

Як доглядати за тонким, ослабленим волоссям?

Якщо ваше волосся схильне до ламкості, втрати об’єму та тьмяності, настав час змінити догляд. Та на які саме засоби? Багато виробників спеціалізуються саме на розробці продуктів проти випадіння волосся — розробляють формули засобів, які дбають про шкіру голови, гарантуючи комплексний ефект. Наприклад, Mediceuticals пропонує лінійки, спрямовані на відновлення структури волосся та стимуляцію його росту. Однак, саме комплексний підхід до догляду є найважливішим фактором у досягненні бажаного результату.

Причини ослаблення волосся

Перед тим як обрати правильний догляд, важливо зрозуміти, що призводить до проблеми:

  • Нестача вітамінів та мінералів, спрямована незбалансованою дієтою.
  • Хімічний вплив. Часте фарбування, освітлення або використання засобів для укладання виснажують структуру волосини.
  • Неправильний та нерегулярний догляд, занадто агресивне або навпаки — недостатнє очищення.
  • Стрес та гормональні порушення. Вони здатні значно послабити волосяні фолікули, й призвести до випадіння.

Тож перш за все, слід відкинути фактори, пов’язані зі здоров’ям — відвідати ендокринолога, здати призначені лікарем лабораторні аналізи, компенсувати дефіцити та скоригувати дієту. А вже наступним етапом є зміна догляду за волоссям. 

Основні принципи догляду за ослабленим волоссям

Фахівці Dermal Cosmetics поділилися з нами важливими рекомендаціями:

  • Очищення без шкоди. Обирайте м’які шампуні, які очищують волосся, не пошкоджуючи його структуру. Мийте волосся за мірою забруднення. Те, що голову можна “перевчити” забруднюватися рідше, є лише міфом.
  • Зволоження та живлення. Тонке волосся потребує легких кондиціонерів та масок, які не перевантажують його. Надавайте перевагу засобам з кератинами, протеїнами шовку або екстрактами рослин.
  • Сироватки, які стимулюють волосяні фолікули. Якщо ви не маєте протипоказів, спеціальні тоніки та сиворотки для росту волосся стануть чудовим вибором. Застосовуйте їх регулярно, згідно з інструкцією, та результат не заставить себе чекати.
  • Захист від пошкоджень. Використовуйте термозахист перед укладанням та сушінням феном. 
  • Захист від зовнішніх факторів. Узимку носіть головні убори, а влітку використовуйте засоби із захистом від ультрафіолету.
  • Не розчісуйте мокре волосся. Це може спричинити ламкість.

Важливо звернути увагу і на догляд за шкірою голови. Спеціальні скраби та тоніки допомагають очищувати пори, стимулюють мікроциркуляцію крові та забезпечують оптимальне живлення волосяних фолікулів.