Агромагазин Фазенда – насіння для приватних господарів та фермерів

Агромагазин Фазенда – насіння для приватних господарів та фермерів

Врожай власного городу чи великого фермерського поля залежить від багатьох факторів – погодних умов, добрив, дотримання правил підготовки ґрунтів, засівання та обробки врожаю, техніки та вчасно проведених робіт, посівного матеріалу. Чи не найважливішим для отримання гарного результату в сільському господарстві є якісний посівний матеріал. Вибір насіння впливає на собівартість вирощених продуктів, врожайність, стійкість рослин до захворювань та шкідників. Щоб не сумніватися в отриманні гарного врожаю, не слід економити на посівних матеріалах, краще купувати перевірене насіння у гарних постачальників.

K:\бажин\ТЗ на внешку Fazenda Квітень24\4.jpg

Супермаркет насіння Фазенда

Для фермерів та власників городів важливо придбавати насіння, добрива та засоби захисту рослин в одному місці. В інтернет-магазині Фазенда можна придбати:

  • насіння овочів та квітів;
  • добрива, стимулятори росту та гербіциди;
  • торф’яні та інші субстрати для вирощування та пророщування;
  • покривний матеріал, касети та стакани для розсади;
  • інвентар для роботи на городі та в саду.

Широкий вибір посівного матеріалу та сільськогосподарських товарів дозволяє покупцям економити час та кошти на доставку.

Переваги інтернет-магазину Фазенда

Агромагазин Фазенда пропонує великий асортимент насіння овочів, бобових, баштанних та ягід. У зручному каталозі інтернет-магазину можна обрати насіння:

  • огірків, помідорів, патисонів;
  • цибулі, квасолі та буряка;
  • моркви, капусти;
  • кукурудзи;
  • салатів та різноманітної зелені.

Фазенда пропонує насіння різних сортів та гібридів, яке підходить для вирощування овочів на домашню консервацію, промислову переробку та свіжий ринок.

До якісного посівного матеріалу від найкращих постачальників, з якими вже не один рік співпрацює Фазенда, можна підібрати добрива, протруйники та пастки, фунгіциди та гербіциди. Тим, хто вирощує овочі та зелень на продаж, в магазині Фазенда можна замовити все необхідне для висівання, пікірування та висаджування в ґрунт рослин.

Фазенда – це гарний вибір для тих, хто вперше саджає свій город або професійно займається фермерством. Це зручний агросупермаркет, де можна вибрати все необхідне разом та замовити зі швидкою доставкою Новою поштою, Укрпоштою або кур’єром. Оплата можлива готівкою або безготівковим переказом на розрахунковий рахунок, є післяплата. При великому опті можливі додаткові знижки, які обговорюються з менеджером.